NUOTOLINIS VALDYMAS
Išnaudotos galimybės - sėkmingo verslo paslaptis
 • ĮEIGOS KONTROLĖ

  Įeigos kontrolės paskirtis – apriboti arba kontroliuoti patekimą į patalpą ar teritoriją. Priklausomai nuo įeigos kontrolės sudėtingumo, sistema gali ne tik apriboti patekimą į patalpą ar teritoriją, bet taip pat tiksliai indentifikuoti ateinančius asmenius.

  Integravę įeigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo paslaugas siekiantiems maksimalaus saugumo ir praėjimo administravimo galime pasiūlyti valdyti kiekvieną įeigą nuotoliniu būdu. Mūsų operatorius stebėdamas patalpas ar teritoriją, vadovaudamasis kliento nustatytomis taisyklėmis gali spręsti suteikti ar ne įeigą jos prašančiam asmeniui, nuotoliniu būdu atidaryti ar uždaryti patalpas, valdyti vartus ar autotransporto užtvarus bei kontroliuoti asmenų ar automobilių judėjimą visą parą. 

  Nuotolinė įeigos kontrolė – puiki alternatyva objektų sargams ar saugos tarnybų teikiamai fizinei objektų apsaugai.

 • Nutolusios įrangos valdymas

  Įsidiegę pažangius technologinius sprendimus ir praplėtę vaizdo stebėjimo sistemų funkcionalumą nuo šiol galime nuotoliniu būdu valdyti įvairius klientų įrenginius bei sistemas. Nuo šiol mūsų operatoriai gali:

  Valdyti įeigos kontrolės sistemas

  Atrakinti/užrakinti patalpas

  Įjungti/išjungti apsaugos sistemas

  Valdyti automatizuotas gamybos linijas

  Sprendimo galimybės beveik neribotos. Ir visa tai mes galime vykdyti iš savo saugaus ir patikimo stebėjimo/valdymo centro 24 valandas per parą ištisus metus.