VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMOS

Vaizdo stebėjimo sprendimai iš vienų rankų nuo konsultavimo iki aptarnavimo

 • 1.
  Konsultavimas
 • 2.
  Projektavimas
 • 3.
  Montavimas
 • 4.
  Aptarnavimas

Vaizdo stebėjimo sistema gali turėti ne vieną tikslą ir atlikti ne vieną funkciją nuo Jūsų turto apsaugos iki darbo proceso kontrolės. Mūsų ir mūsų plataus partnerių tinklo profesionalūs specialistai padės parinkti Jums tinkamą sprendimą kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikį. Jums nereikės sukti galvos ką reiškia įmantrūs terminai, viską paaiškinsime paprastai ir suprantamai kiekvienam.

Reikia tik patarimo? O gal išsamios konsultacijos ar produkto pristatymo? Nedvejodami kreipkites!

Tik teisingai parinktas ir suprojektuotas vaizdo stebėjimo ir įrašymo sprendimas leis Jums pasiekti didžiausią investicijų grąžą ir džiaugtis gerais rezultatais. Sėkmingai įgyvendinome ne vieną projektą, sukaupėme ilgametę patirtį, todėl greitai ir kokybiškai parinksime įrangą bei suprojektuosime sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius.

Turime platų kvalifikuotų ir sertifikuotų partnerių tinklą, todėl galime atlikti montavimo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje Jums patogiausiu laiku. Esame sukaupę patirtį dirbdami su daugelio gamintojų produktais, todėl vaizdo stebėjimo sistemų montavimo, derinimo ir paleidimo darbus galime atlikti greitai ir kokybiškai.

Turite įsirengę vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemą, bet neturite patikimo partnerio kuris vykdytų jos aptarnavimą ir priežiūrą? Ne bėda… Visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje aptarnaujame visų populiariausių gamintojų vaizdo stebėjimo sistemas bei vykdome profilaktines periodines patikras.

 • VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA - NEMOKAMAI!

  Jei ketinate naudotis mūsų teikiamomis vaizdo stebėjimo paslaugomis bent 36 mėn. Jums stebėjimo sistemą suprojektuosime, įrengsime ir aptarnausime nemokamai! Turite klausimų – nedvejokite ir susisiekite su mumis jau dabar.