Sprendimai
Tik bendradarbiaujant sukuriama bendra gerovė

Sparčiai vystantis duomenų perdavimo technologijoms, patikimam duomenų perdavimo tinklui padengiant vis didesnę geografinę teritoriją atsirado techninės galimybės perduoti ir vaizdo stebėjimo duomenis, kas iki šiol buvo sunkiai įmanoma. Kad investicijos į vaizdo stebėjimo sistemas duotų maksimalią naudą nebepakanka tik kaupti stebėjimo duomenis, reikia subegėti juos apdoroti ir tai padaryti realiu laiku. Tik taip galima sukurti idealų prevencijos modelį, kuomet maksimalios pastangos būtų skiriamos galimų rizikų prevencijai, o ne jų sukeltiems padariniams spręsti.

 • SPRENDIMAI VERSLUI

  Atrodo, dar nesenai vaizdo stebėjimo sprendimai buvo skirti tik saugai užtikrinti. Šių dienų skaitmeninės technologijos sparčiai tobulėja ir atveria gerokai platesnes galimybes. Pasitelkę modernias technologijas galime ne tik stebėti nutolusius objektus, bet ir fiksuoti įvažiuojančių automobilių numerius, atpažinti žmones, identifikuoti daiktus, valdyti nutolusius įrenginius, suteikti įeigą į patalpas ar teritorijas bei kontroliuoti visą gamybos procesą.

  Vis daugiau įmonių ir organizacijų reikalingi išmanieji vaizdo stebėjimo sprendimai. Mūsų valdymo centras dirba 24 valandas per parą visus metus, todėl atsižvelgami į Jūsų verslo specifiką ir poreikius pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą sprendimą kuris Jums teiktų maksimalią naudą.

   

 • SPRENDIMAI DAUGIABUČIŲ NAMŲ SAVININKŲ BENDRIJOMS

  Mano namai – mano tvirtovė, taip norėtume jaustis savo namuose, tačiau dauguma bendrijų kenčia nuo vandalizmo ir patiria nuostolių dėl sugadintų telefonspynių, pašto dėžučių, liftų, ištepliotų namo sienų, suniokotų gyvatvorių, apgadintų automobilių ir pan.  Policija kasdien gauna daug nusiskundimų, bet tik retais atvejais gali padėti.

  Atsižvelgdami į daugiabučių namų bendrijų gyventojų poreikį, galime pasiūlyti medernius vaizdo stebėjimo sprendimus, suteikiančius galimybę ne tik įrengti vaizdo stebėjimo sistemas bet ir realiu laiku stebėti Jūsų pageidaujamas teritorijas ar patalpas ir į įvykius reaguoti nedelsiant, o ne „post faktum“.

  Daugiabučių namų bendrijoms ketinančioms naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis suteikiame galimybę finansuoti ir vaizdo stebėjimo sistemų įrengimą.

   

 • SPRENDIMAI GYVENTOJAMS

  Policijos departamento prie VRM duomenimis, kiekvienais metais mūsų šalyje užregistruojama apie 9000 vagysčių įsibraunant į gyvenamasias patalpas.

  Kaip apsaugoti Jūsų būstą, turtą?

  Kaip užtikrinti ramų Jūsų šeimos poilsį?

  Kaip įsitikinti, kad Jūsų namuose viskas tvarkoje kai Jūs esate išvykę?

  Vaizdo stebėjimo paslauga – tai patikima, moderni priemonė skirta užtikrinti Jūsų turto saugumą ir asmeninę ramybę. Nuolatinio vaizdo stebėjimo dėka į įvykį bus sureaguota dar iki apsaugos sistemos suveikimo. 

  Jeigu neturite vaizdo stebėjimo sistemos, tai mes mielai pakonsultuosime, suprojektuosime ir įrengisme ją Jums patogiausiomis sąlygomis.

   

 • SPRENDIMAI VALSTYBINĖMS INSTITUCIJOMS

  Visi modernūs miestai vykdo bendrųjų miesto erdvių stebėjimą siekdami užtikrinti miesto gyventojų ir svečių saugumą bei viešąją tvarką. Įprastai vaizdo kamerų sistemų perduodamo vaizdo stebėjimo funkciją atlieka miestų ar rajonų policijos komisariatai, kuriems tai nėra pagrindinė veikla. Policijos departamento planai rajonų centruose ir mažesniuose miestuose atsisakyti budėtojų tarnybos verčia šalies savivaldybes ieškoti kitų alternatyvų.

  Mūsų įmonė profesionaliai teikianti vaizdo stebėjimo paslaugas (sertifikuotas pagal ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistemos reikalavimus), turi įsirengusi aukščiausius veiklos tęstinumo standartus atitinkantį valdymo/stebėjimo centrą Vilniuje ir visas paslaugas tiekia centralizuotai nuotoliniu būdu. Taip galime užtikrinti aukščiausius kokybės bei veiklos tęstinumo standartus atitinkančią paslaugą.

  Susisiekite su mumis ir pažadame, jog pateiksime geriausią pasiūlymą Jums be jokių papildomų investicijų.