VAIZDO STEBĖJIMAS

Gaukite maksimalią naudą iš savo vaizdo stebėjimo sprendimo

 • Stebėjimas ne darbo metu
  Naudokitės paslauga tik tada kada to reikia

  Nežinote kas vyskta jūsų biure, namuose kai užrakinate duris? Atvykę saugos tarnybos specialistai negali patekti į užrakintas patalpas ar teritoriją? Norite suvaldyti rizikas ir apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

  Galime stebėti ir kontroliuoti Jūsų ar Jūsų įmonės būstą, patalpas, teritoriją, vykdyti įeigos kontrolę ar valdyti Jūsų įrengimus ar prižiūrėti gamybos procesą būtent tuo metu kai Jūsų nėra, kai Jūs ilsitės ar atostogaujate.

  Bendradarbiaujame su saugos sprendimų lyderiais Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti bendrus kompleksinius sprendimus Jums ir Jūsų verslui.

 • Nuolatinis stebėjimas
  Neribota paslauga 24 valandas per parą visus metus

  Siekiate maksimalios naudos ar visiškos kontrolės? Norite apsaugoti turtą, sveikatą, užtikrinti viešąja tvarką? Turite įsidiegę vaizdo stebėjimo sprendimą, bet neturite kvalifikuotų specialistų galinčių dirbti su juo? O gal nenorite turėti? 

  Mūsų įmonė profesionaliai teikianti vaizdo stebėjimo paslaugas (sertifikuotas pagal ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistemos reikalavimus), turi įsirengusi aukščiausius veiklos tęstinumo standartus atitinkantį valdymo/stebėjimo centrą, kvalifikuotą apmokytą personalą ir gali centralizuotai nepertraukiamai teikti visas vaizdo stebėjimo paslaugas visą parą ištisus metus.

 • Veiklos procesų kontrolė
  Turite daug informacijos, bet ji nesukuria jokios vertės?

  Kasdien kaupiate vaizdo medžiagą, bet nerandate laiko jai peržiūrėti ir įvertinti? Negalite realiu laiku vykdyti veiklos procesų kontrolės? Vaizdo medžiagą peržiūrėti ir analizę atlikti gali mūsų kvalifikuoti specialiai apmokyti darbuotojai. Jums pateiksime jau galutinę ataskaitą su susisteminta informacija greitam ir efektyviam sprendimų priėmimui. Proceso metu užtikrinsime visišką informacijos konfidencialumą ir saugumą.